Electrolux EIS8959 - Indukčná varná doska
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 0,00 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (115,09 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (170,09 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (229,17 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (44,82 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (84,54 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu Electrolux EIS8959
Presný ohrev, aby ste sa vždy cítili istí svojimi výsledkami
Indukčný varný panel 900 SensePro má bezdrôtovú teplotnú sondu, ktorá meria teplotu pokrmu a automaticky upravuje nastavenia panela na presný ohrev. Povýšte chuť a textúru k dokonalosti bez ohľadu na to, čo varíte.
Bezdrôtová teplotná sonda SensePro pre varenie bez námahy a s istotou
Intuitívne možnosti prípravy metodou Sous-Vide, pošírovanie, pomalé varenie, varenie alebo vyprážanie s bezdrôtovou teplotnou sondou SensePro a plnofarebným displejom TFT. Vyberte si teplotu, varné zóny a ďalšie inteligentné funkcie. Pripojte sa do aplikácie Electrolux na naozaj intuitívne kuchynské používanie.
Dotykový displej CookSmart na pohotové, intuitívne ovládanie
Bez námahy monitorujte a regulujte varenie pomocou dotykového displeja CookSmart. Vyberte si teplotu, varné zóny a ďalšie inteligentné funkcie na plnofarebnom TFT displeji. Pripojte ho k aplikácii na naozaj intuitívne kuchynské používanie.
Funkcie a pokrmy: Pomoc s tým, ako a čo, chcete pripraviť
Funkcia pre asistované varenie zvolí to najlepšie nastavenie na dosiahnutie výnimočného výsledku pre požadované jedlo. Možnosť Pokrmy poskytuje postup pri varení krok za krokom pre nové pokrmy.
Veľké či malé panvice, FlexBridge sa veľkosťou vždy prispôsobí
FlexBridge vám umožňuje prispôsobiť si vlastnú zónu varenia zlúčením až štyroch zón v rôznych kombináciách. Umožní vám variť s hrncami, panvicami a dokonca s pekáčmi rôznych veľkostí pre maximálnu flexibilitu.
Aplikácia Electrolux: inšpirácia, monitoring a kontrola pri príprave pokrmov
Inšpirujte sa novými receptami, monitorujte proces varenia a ukladajte si obľúbené nastavenia a pokrmy. Stačí sa pripojiť k aplikácii Electrolux pre prispôsobenú prípravu pokrmov, ktorá podporuje vašu kreativitu.
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Indukčné |
| Prevedenie povrchu: | Sklokeramika |
| Rozmery - výška: | 4.4 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 52 cm |
| Šírka pre zabudovanie: | 75 cm |
| Hĺbka pre zabudovanie: | 49 cm |
| Ovládanie: | Dotykové |
| Rozmery - šírka: | 78 cm |
Napájanie
| Odporúčané napájanie: | 230 / 400 V |
Varné zóny
| Počet varných zón : | 5 |
| Rozdelenie varných zón: |
Ľavá predná zóna - výkon/priemer: 2300/3200W/220mm Ľavá zadná zóna - výkon/priemer: 2300/3200W/220mm Stredná zadná zóna - výkon/priemer: 2300/3200W/210mm Pravá predná zóna - výkon/priemer: 2300/3200W/210mm Pravá zadná zóna - výkon/priemer: 2300/3200W/210mm |
Funkcie
| Pauza: | áno |
| Indikátor zostatkového tepla: | áno |
| Detská poistka: | áno |






Splátková kalkulačka Homecredit