Electrolux EHF6547FXK - Sklokeramická varná doska
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (25,46 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (40,74 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (55,00 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (17,32 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu Electrolux EHF6547FXK
Vďaka tomuto intuitívnemu posuvnému rozhraniu si môžete jedným dotykom alebo pohybom vybrať ideálny varný stupeň.
Úplne intuitívne ovládanie – iba sa dotknite alebo posuňte prstom
Ovládacie prvky DirectAccess slúžia na intuitívne nastavenie úrovne varenia. Dotykom prejdite na správne nastavenie.
Ideálne miesto na oválnu panvicu na ryby
Urobte zadosť svojim ambíciám. Oválna zóna FishZone poskytuje jemný a rovnomerný ohrev pre prípravu rýb.
Priamy prístup ku všetkým ovládacím prvkom
Ovládacie prvky tejto varnej dosky sú vyvinuté tak, aby ste sa k nim mohli vždy priamo dostať. Len na ne siahnite a upravte hodnoty.
Pozastavte varenie – a znova ho obnovte – jedným dotykom
Niekedy sa od varenia potrebujete vzdialiť. S funkciou Stop+Go jeden dotyk varenie pozastaví, a znova ho s rovnakými nastaveniami obnoví.
Automaticky šetrite energiou vždy, keď varíte, pomocou funkcie EcoTimer
EcoTimer šetrí energiu za vás tým, že vypína panel a využíva jeho zvyškové teplo pri konci varenia.
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Sklokeramické (elektrické) |
| Prevedenie povrchu: | Sklokeramika |
| Rozmery - výška: | 3.8 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 52 cm |
| Šírka pre zabudovanie: | 56 cm |
| Hĺbka pre zabudovanie: | 49 cm |
| Ovládanie: | Dotykové |
| Rozmery - šírka: | 59 cm |
Napájanie
| Odporúčané napájanie: | 230 / 400 V |
Varné zóny
| Počet varných zón : | 4 |
| Rozdelenie varných zón: |
Ľavá predná zóna - výkon/priemer: 800/1600/2300W/120/175/210mm Ľavá zadná zóna - výkon/priemer: 1200W/145mm Pravá predná zóna - výkon/priemer: 1200W/145mm Pravá zadná zóna - výkon/priemer: 1500/2400W/170x265mm |
Funkcie
| Pauza: | áno |
| Indikátor zostatkového tepla: | áno |
| Detská poistka: | áno |






Splátková kalkulačka Homecredit