Electrolux EHF6241FOK čierna - Sklokeramická varná doska
Pr. č.: 97799
Popis produktu Electrolux EHF6241FOK čierna
Sklokeramická varná doska Electrolux EHF6241FOK vám umožní rýchle, bezpečné a čisté varenie s nízkou spotrebou. Varná doska je vybavená štyrmi varnými zónami, z toho je jedna dvojkruhová. Indikátor zostatkového tepla sa postará o vašu ochranu pre popálením. Varná doska je vybavená praktickou detskou poistkou, ktorá je dôležitá hlavne v rodinách s malými deťmi a zabráni im nechcenému zapnutiu varnej dosky. K bezpečnému používaniu prispeje aj funkcia automatického vypnutia. Pretože je táto varná doska samostatná, máte k dispozícii viac flexibility pri jej inštalácii, kamkoľvek chcete.
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Sklokeramické (elektrické) |
| Prevedenie povrchu: | čierna sklokeramika |
| Rozmery - výška: | 3.8 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 52 cm |
| Výška pre zabudovanie: | 3.8 cm |
| Šírka pre zabudovanie: | 56 cm |
| Hĺbka pre zabudovanie: | 49 cm |
| Ovládanie: | Dotykové |
| Rozmery - šírka: | 59 cm |
Napájanie
| Odporúčané napájanie: | 400 V |
Varné zóny
| Počet varných zón : | 4 |
| Spoločný výkon varných zón: | 6400 W |
| Rozdelenie varných zón: |
Ľavá predná zóna - výkon/priemer: 750/2200W/120/210mm Ľavá zadná zóna - výkon/priemer: 1200W/145mm Pravá predná zóna - výkon/priemer: 1200W/145mm Pravá zadná zóna - výkon/priemer: 1800W/180mm |
Funkcie
| Pauza: | nie |
| Indikátor zostatkového tepla: | áno |
| Temperovanie: | nie |
| Ďalšie funkcie: | akustický signál |
| Detská poistka: | áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:






Splátková kalkulačka Homecredit