DZ IMRO CE vystavený kus -
Pr. č.: 72046
Tvoja cena:
Cena člena
Andrea Klub:
Andrea Klub:
49,00 € s DPH
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
SKLADOM - 01.06. u teba
Doručenie kuriérom 01.06. na doručovacej adrese
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express balík
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Šírka: 39 cm • Výška: 185 cm • Hĺbka: 39 cm • Materiál: Drevo • Farba: Čerešňa • Kolieska: Nie • Nastaviteľná výška: Nie cm
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu DZ IMRO CE vystavený kus
V čase príchodu domov, alebo z práce, či príchodu návštevy, potrebujeme miesto, na ktoré uložiť kabát, sako, alebo klobúk bez toho, aby sme ich ukladali do skrine. Ponúkame vám 4-ramenný vešiak z ohýbaného bukového dreva so spodným odkladacím priestorom pre dáždniky.
Vďaka veľkému výberu farieb a morenia môžete vešiak umiestniť v každom druhu interiéru – klasickom či modernom. Pre svoju stabilitu a pevnosť je Imro veľmi obľúbený aj do reštaurácii.
Parametre produktu
Rozmery
| Šírka: | 39 cm |
| Výška: | 185 cm |
| Hĺbka: | 39 cm |
Parametre
| Popis: | Výsledné farebné prevedenie výrobku sa môže líšiť od ilustračnej fotografie |
| Materiál: | Drevo |
| Farba: | Čerešňa |
| Kolieska: | Nie |
| Nastaviteľná výška: | Nie cm |
Tento produkt nájdete aj v častiach:






Splátková kalkulačka Homecredit