DOOGEE Y9 Plus čierny - Mobilný telefón
Pr. č.: 145639
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Mobilné telefóny / Doplnky
Popis produktu DOOGEE Y9 Plus čierny
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ telefónu: | Smartphone |
| Pamäť RAM: | 4 GB |
| Verzia OS: | Android™ 9 Pie |
| Podpora mobilných sietí: | 2G, 3G, 4G LTE, GSM 900/1800 |
| Podpora Dual SIM: | Dual Sim |
| Rozmery - výška: | 158.96 mm |
| Rozmery - šírka: | 77.1 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 8.4 mm |
| Hmotnosť: | 188 g |
| Farba: | Čierna |
| Materiál zadného krytu: | Sklo |
| Senzory: | snímač odtlačku prsta, Senzor okolitého osvetlenia , pohybový senzor, senzor proximity |
| Typ SIM karty: | nano SIM |
| Procesor: | Mediatek MT6763 Helio P23 |
| Grafické jadro: | ARM Mali G71 MP2 700MHz |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Vodeodolnosť: | Nie |
Displej
| Typ dipleja: | LCD IPS |
| Veľkosť displeja: | 6.3" |
| Rozlíšenie dipleja: | 2280 x 1080 |
Pamäť
| Vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Slot na pamäťovú kartu: | áno |
| Podporované pamäťové karty: | microSD |
Fotoaparát
| Hlavný fotoaparát: | 16 Mpx |
| Blesk hlavného fotoaparátu: | LED |
| Funkcie fotoaparátu: | Prisvetľovacia dióda |
| Predný/ Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Kvalita videozáznamu: | HD 720p, FULL HD 1080, 3 840 x 2 160 (4K - Ultra HD) |
| Blesk predného fotoaparátu: | nie |
Pripojiteľnosť a konektory
| WLAN (Wi-Fi): | áno |
| Bluetooth: | áno |
| NFC pripojenie: | Nie |
| Slúchadlový výstup: | Stereo 3,5 mm jack |
| Glonass: | áno |
| Verzia bluetooth: | 4.0 |
| Podpora USB: | USB-C |
| HDMI: | nie |
| GPS: | áno |
Batéria
| Kapacita batérie: | 4350 mAh |
| Typ batérie: | Li-pol |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: | Zadný fotoaparát: 16+8+8 Mpx |
| Dodávané príslušenstvo: | Nabíjačka |
Tento produkt nájdete aj v častiach:






Splátková kalkulačka Homecredit