Concept LA7383wh - Americká chladnička
Popis produktu Concept LA7383wh
Total NO FROST
Chladnička LA7383wh je vybavená funkciou Total NO FROST, ktorá zamedzuje tvorbe námrazy vo vnútri celého spotrebiča a súčasne zrýchľuje proces zamrazovania. Vďaka tomu sa potraviny zachovajú dlhšie čerstvé a sú plné vitamínov. Na potravinách sa v mrazničke netvorí ľad, takže máte lepšiu orientáciu o jej obsahu. V neposlednom rade funkcia Total NO FROST prispieva k úspore energie.
LED osvetlenie
Dokonalá kontrola nad vašimi potravinami. LED osvetlenie je veľmi úsporné a má dlhú životnosť. Súčasne je šetrné k vašim očiam a potravinám, ktoré pri kontakte s obyčajným svetlom trpia.
Perfektne pasuje - 90°
Chladnička LA7383wh disponuje praktickým otváraním dverí, ktoré stačí pre vysunutie zásuviek chladničky aj mrazničky otvoriť len do 90°. Chladničku tak ľahko umiestnite aj do užších priestorov alebo blízko steny.
Power COOL
Funkcia Power COOL slúži pre rýchle schladenie čerstvo vložených potravín. Oceníte ju v momente, keď máte chladničku dlhšiu dobu otvorenú, napr. pri vkladaní veľkého nákupu. Nové potraviny rýchlo schladí a súčasne zabráni nežiadúcemu ohrevu vnútorného obsahu.
Power FREEZE
Funkcia Power FREEZE zrýchľuje zmrazenie novo vložených potravín do mrazničky. V okamihu, keď máte mrazničku otvorenú, chráni uložené potraviny pred rozmrazením.
Ideálne rozmery malej Ameriky
LA7383wh ponúka riešenie pre všetkých, ktorí snívajú o americkej chladničke, ale majú malú kuchyňu. Jedná sa o model Side by Side s unikátnou šírkou 83 cm, ktorá lepšie zapadne do konceptu typickej slovenskej kuchyne. Disponuje štandardnou hĺbkou 64 cm, takže perfektne splynie s kuchynskou linkou.
Objem 445 l
Jednou z hlavných predností chladničiek typu Side by Side je ich veľký objem. Model LA7383wh ponúka úložný priestor s celkovým objemom 445 l, ktorý uspokojí aj početnú rodinu. Chladiaca časť pohodlne pojme veľké hrnce alebo plech na pečenie.
Prehľadné vnútorné usporiadanie
V chladničke LA7383wh sa nestratíte. Ponúka praktické vnútorné usporiadanie pre vašu maximálnu orientáciu a ľahkú obsluhu. V pravom krídle tejto chladničky nájdete chladiacu časť, vybavenú sklenenými policami, zásuvkami a priehradkami na dvierkach. Rovnaké usporiadanie ponúka tiež mraznička v ľavej časti spotrebiča.
Parametre produktu
Základné informácie
| Celkový využiteľný objem: | 445litrov |
| Využiteľný objem mrazničky: | 173litrov |
| Počet termostatov: | 2 |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 41 dB |
| Rozmery – hĺbka: | 636 mm |
| Využiteľný objem chladničky: | 272litrov |
| Rozmery – výška: | 1780 mm |
| Rozmery – šírka: | 836 mm |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Digitálny |
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet políc: | 4 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 3 |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 2 |
Mraznička
| Typ termostatu mrazničky: | Digitálny |
| Zmrazovacia kapacita: | 12 kg / 24 hod. |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet šuplíkov v mrazničke: | 2 |
| Počet políc: | 4 |
Vyhotovenie exteriéru
| Systém ovládania: | Digitálny |
| Dotykový displej: | áno |
| Farba skrine: | biela |
| Počet dverí: | 2 |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | nie |
| Ukazovateľ teploty: | Displej |
| Farba dverí: | biele sklo |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | nie |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Beznámrazový systém No frost: | áno |
| Antibakteriálny filter: | nie |
| Funkcia Super chladenia: | áno |
| Funkcia Super mrazenia: | áno |
Špeciálne funkcie
| Výrobník ľadu: | nie |
| Vodný filter: | nie |
Napájanie
| Energetická trieda: | F |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 345 kWh |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 12 hod. |
Parametre
| Technológia chladenia: | Total NoFrost |






Splátková kalkulačka Homecredit