Canon RF-S 55-210mm F5-7.1 IS STM - Objektív
Popis produktu Canon RF-S 55-210mm F5-7.1 IS STM
Nech ste kdekoľvek, priblížte sa
Priblížte vzdialené objekty a rozvíjajte svoju kreativitu pomocou tohto ľahkého a všestranného telefotografického objektívu so zoomom pre formát APS-C.
Rozšírte svoj záber
Zachyťte vzdialené detaily a krajinu, ako aj skvelé chvíle pri cestovaní a lichotivé obrázky ľudí, ktoré vyplnia celý záber. Pomocou telefotografickej funkcie objektívu rozmažte pozadie, čím izolujete vaše objekty a umožníte im tak vyniknúť. Tento všestranný 3,8-násobný zoom s ohniskovou vzdialenosťou 55 – 210 mm ponúka skvelé kreatívne ovládanie.
Priblížte sa, aj keď ste ďaleko
Otočením krúžku zoomu odhalíte detaily, ktoré ste doteraz nevideli. Pri 210 mm ponúka objektív RF-S 55-210mm F5-7.1 IS STM maximálne 0,28x zväčšenie, vďaka čomu môžete zaostriť zblízka a pritom nevyrušiť snímaný objekt alebo ho nezatieniť – ideálna voľba pre spontánne blízke stretnutia
Pokročilá stabilizácia obrazu
Stačí zdvihnúť fotoaparát a použiť ho – dokonca aj pri slabom osvetlení – s mimoriadne stabilnými výsledkami až po telefotografický rozsah vďaka 4,5-krokovému optickému stabilizátoru obrazu.
Buďte kreatívni s krásnymi svetlými bodmi a bokehom
Experimentujte s rozostrením vďaka 7-lamelovej takmer kruhovej clone a využívajte telefotografický výkon a širokú clonu na dosiahnutie plytšej hĺbky poľa, aby ste oddelili snímaný objekt a zachytili nádherný bokeh s mimoriadnou hĺbkou a pôsobivým dojmom
Plynulé a tiché zaostrovanie s inštinktívnym ovládaním
Vďaka kombinovanému ovládaniu objektívu a manuálnemu zaostrovaciemu krúžku môžete rýchlo prepínať medzi rôznymi režimami a fotografovať a filmovať ako profesionál. Zaostrovací motor STM na objektíve pracuje prakticky bez zvuku
Objektív, ktorý intuitívne spolupracuje s fotoaparátom
Vďaka bajonetu RF funguje objektív RF-S 55-210mm F5-7.1 IS STM s fotoaparátmi radu EOS R a umožňuje korekciu a implementáciu širokej škály možností vylepšenia obrazu vrátane korekcie zmeny veľkosti pri zaostrovaní v režime videa
Parametre produktu
Objektív
| Komponent pre: | MILC |
| Konštrukcia objektívu (členy/skupiny): | 11/8 |
| Typ objektívu: | Teleobjektív s transfokáciou |
| Zorný uhol objektívu, horizontálny: | 23° 20' - 6° 10' |
| Nastavenie ohniska: | Automatický / manuálny |
| Zorný uhol objektívu, vertikálny: | 15° 40' - 4° 5' |
| Zorný uhol objektívu, diagonálny: | 27° 50' - 7° 25' |
| Ohnisková vzdialenosť: | 55 - 210 mm |
| Formát obrazového snímača: | APS-C |
| Kompatibilný s telekonvertorom / extenderom: | Nie |
| Makro koeficient: | 1:3.6 |
| Maximálna clona: | 5 |
| Minimálna clona: | 7,1 |
| Najmenšia zaostrovacia vzdialenosť: | 0,73 m |
| Ovládací krúžok: | Áno |
| Počet asférických členov: | 1 |
| Počet membrán: | 7 |
| Typ bajonetu: | Canon RF |
| Stabilizátor obrazu: | Áno |
| Druh stabilizácie obrazu: | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Počet zastavení stabilizátora obrazu: | 7 |
| Počet krokov stabilizácie obrazu (OIS): | 4,5 |
| Počet krokov stabilizácie obrazu (IBIS x OIS): | 7 |
Výkon
| AF ovládací člen: | STM |
| Automatické zaostrovanie: | Áno |
| Farba šošovky: | Čierna |
| Kompatibilita s kamerami značiek: | Canon |
| Kruhová clona: | Áno |
| Manuální zaostrenie: | Áno |
| Počet prvkov s ultranízkym rozptylom (UD): | 2 |
| Vlastnosti náteru šošovky: | Super Spectra Coating (SSC) |
| Slnečná clona: | Áno |
| Model clony objektívu: | ET-60B |
Dizajn
| Farba: | Čierna |
| Spôsob montáže: | Bajonet |
| Odolný proti prachu: | Nie |
| Odolný proti poveternostným vplyvom: | Nie |
Logistické dáta
| Krajina pôvodu: | Taiwan |
| Vrstiev na paletu: | 5 kusov |
| Hlavné (vonkajšie) puzdrá na vrstvu palety: | 9 kusov |
Hmotnosť a rozmery
| Priemer: | 6,9 cm |
| Veľkosť filtra: | 5,5 cm |
| Dĺžka: | 135 mm |
| Hmotnosť: | 270 g |
Údaje o balení
| Hĺbka balenia: | 122 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 468 g |
| Šírka balenia: | 183 mm |
| Veľkosť balenia: | 2723 cm³ |
| Výška balenia: | 122 mm |
| Typ balenia: | Box |
Obsah balenia
| Obsahuje krytku objektívu: | Áno |
| Model krytu objektívu: | E-55 II |
| Vrátane zadnej krytky objektívu: | Áno |
| Model zadného krytu objektívu: | RF |
| Návod na obsluhu: | Áno |






Splátková kalkulačka Homecredit