Asus ROG Zephyrus G16 GU605CP-QR003 - Notebook
Pr. č.: 257215
PN: GU605CP-QR003
Čo je ASUS Perfektná záruka ?
ASUS Perfektná záruka poskytuje dodatočnú ochranu tvojho ASUS zariadenia pred nehodami.
Po registrácii zariadenia bez akýchkoľvek ďalších poplatkov, získaš pokoj na duši nad rámec štandardnej záruky
Darček zdarma
Asus Perfektná záruka
Externá DVD/CD pre Notebooky bez ODD
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
Približné dodanie 07.05.2026
Doručenie kuriérom 07.05. na doručovacej adrese
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express malý balík
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 0,00 €
- Expresné doručenie SPS za 0,00 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Externá DVD/CD pre Notebooky bez ODD
- Externá DVD/CD mechanika k notebooku (37,59 €)
Predĺžená záruka
- Predĺžená záruka o 1 rok (191,48 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (287,22 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (382,96 €)
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (140,56 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (267,87 €)
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Displej: 16" WQXGA (2560x1600) 240 Hz • Procesor: Intel® Core Ultra 9 285H až 5.4 GHz • Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5070 8 GB • Pamäť RAM: DDR5 32 GB • Úložný priestor: SSD: 1 TB • Operačný systém: Bez operačného systému • Podsvietená klávesnica: áno • Dotykový: nie
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu Asus ROG Zephyrus G16 GU605CP-QR003
Intel Core Ultra 9 285H (2,70-5,40GHz) (BNCH-36447b)
NPU Intel AI Boost (13 TOPS)
16,0" WQXGA 2560x1600px Lesklý OLED 240Hz G-SYNC
32GB DDR5 6400MHz
M.2 PCIe SSD 1000GB
nVidia GeForce RTX 5070 8GB GDDR7
WiFi / BT / USB 3.2 / USB-C 3.2 / Thunderbolt 4 / HDMI
bez numerickej klávesnice
bez DVD
Bez operačného systému
sivý Hliník
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Herný |
| Gaming: | áno |
| Platforma: | bez OS |
| Operačný systém: | Bez operačného systému |
| Farba: | Sivá |
| Materiál: | Hliník |
| Hmotnosť: | 1.85 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 354 x 246 x 14,9 mm |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 16" |
| Rozlíšenie displeja: | WQXGA (2560x1600) |
| Typ displeja: | OLED |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 240 Hz |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core Ultra 9 |
| Model: | 285H |
| Počet jadier procesora: | 16 |
| Frekvencia: | 2.7 GHz |
| Boost frekvencia: | 5.4 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 24 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 45 W |
| podpora 4K videa: | áno |
| Integrovaná grafická karta: | Intel Arc 140T |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 32 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 6400 MHz |
| Počet voľných slotov: | 0 |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 1 TB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | áno |
| VR ready: | áno |
| Výrobca: | NVIDIA |
| Model grafickej karty: | GeForce RTX 5070 |
| Veľkosť pamäte GPU: | 8 GB |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Podpora mobilnej sieťe 3G: | nie |
| GPS: | nie |
| Optická mechanika: | nie |
| Thunderbolt port: | 1x |
| Počet USB Typ C portov: | 1 |
| Počet USB 3.1 portov: | 2 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | nie |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | 1080p FHD |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Klávesnica a ovládanie
| Rozloženie klávesnice: | SK/ CZ |
| Podsvietená klávesnica: | áno |
| Farba podsvietenia: | RGB |
Bezpečnosť
| TPM modul: | áno |
Batéria
| Batéria: | 4-článková |
Tento produkt nájdete aj v častiach:








Splátková kalkulačka Homecredit