Asus ROG Strix XG27UCG - Monitor
Pr. č.: 251515
PN: 90LM0AG1-B01370
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
Približné dodanie 10.04.2026
Doručenie kuriérom 10.04. na doručovacej adrese
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express malý balík
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Predĺžená záruka
- Predĺžená záruka o 1 rok (50,93 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (68,24 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (84,54 €)
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (27,50 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (50,93 €)
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Technológia panelu: IPS • Rozlíšenie: UHD (3840x2160) • Odozva: 1 ms • Formát obrazovky: 16:9 • TV tuner: nie • Obnovovacia frekvencia: 160 Hz Adaptive-Sync
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu Asus ROG Strix XG27UCG
27,0" UHD (4K) 3840x2160px (16:9) 160Hz IPS
sRGB 130%
HDMI / DisplayPort / USB-C 3.2
Low Blue Light / Flicker-Free
VESA 100x100mm
PIVOT / Výškovo nastaviteľný
čierny
Parametre produktu
Displej
| Technológia panelu: | IPS |
| Uhlopriečka: | 27" |
| Rozlíšenie: | UHD (3840x2160) |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Obnovovacia frekvencia: | 160 Hz |
| Zdokonalenie obrazu: | Adaptive-Sync |
| Odozva: | 1 ms |
| Povrch: | Matný |
| Uhol pohľadu horizontálny / vertikálny: | 178°/178° |
| Počet farieb displeja: | 1,07 mld. |
| 3D zobrazenie: | Nie |
| Veľkosť bodu: | 0.155 mm |
| Typický kontrast: | 1000 : 1 |
| Svietivosť: | 400 cd/m² |
| Naklopenie: |
+20°/-5° Pivot |
Multimédiá
| Vstavané reproduktory: | Nie |
| Vstavaná web kamera: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Vstupy: | DisplayPort 1x, HDMI 1x |
| USB 3.0: | USB-C |
| Slúchadlový výstup 3,5mm Jack: | 1x |
| Anténny vstup: | nie |
TV tuner
| TV tuner: | nie |
Všeobecné parametre
| Farba: | Čierna |
| VESA štandard (rozteč): | 100 x 100 mm |
| Spotreba pri prevádzke: | 26 W |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
| Hmotnosť s podstavcom: | 7 kg |
| Rozmery s podstavcom (VxŠxH): | 510 x 614 x 219 mm |
| Rozmery bez podstavca (VxŠxH): | 367 x 614 x 90 mm |
| Gaming monitor: | áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:







Splátková kalkulačka Homecredit