Asus ROG Strix SCAR 18 G835LX-NEBULA007X - Notebook
Pr. č.: 240917
PN: G835LX-NEBULA007X
Čo je ASUS Perfektná záruka ?
ASUS Perfektná záruka poskytuje dodatočnú ochranu tvojho ASUS zariadenia pred nehodami.
Po registrácii zariadenia bez akýchkoľvek ďalších poplatkov, získaš pokoj na duši nad rámec štandardnej záruky
Darček zdarma
Asus Perfektná záruka
Externá DVD/CD pre Notebooky bez ODD
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
Približné dodanie 10.04.2026
Doručenie kuriérom 10.04. na doručovacej adrese
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express malý balík
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 0,00 €
- Expresné doručenie SPS za 0,00 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Externá DVD/CD pre Notebooky bez ODD
- Externá DVD/CD mechanika k notebooku (37,59 €)
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Displej: 18" WQXGA (2560x1600) 240 Hz • Procesor: Intel® Core Ultra 9 275HX až 5.4 GHz • Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5090 24 GB • Pamäť RAM: DDR5 64 GB • Úložný priestor: SSD: 2 TB • Operačný systém: Windows 11 Pro 64-bit • Podsvietená klávesnica: áno • Dotykový: nie
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu Asus ROG Strix SCAR 18 G835LX-NEBULA007X
Intel Core Ultra 9 275HX (2,10-5,40GHz) (BNCH-56074b)
NPU Intel AI Boost (13 TOPS)
18,0" WQXGA 2560x1600px Matný IPS 240Hz 500nits G-SYNC MiniLED
64GB DDR5
M.2 PCIe SSD 2000GB
nVidia GeForce RTX 5090 24GB GDDR7
WiFi / BT / USB 3.2 / Thunderbolt 5 / LAN / HDMI
bez DVD
Win11Pro 64-bit
čierny Hliník
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Herný |
| Gaming: | áno |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro 64-bit |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Hliník |
| Hmotnosť: | 3.3 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 399 x 298 x 23,5 mm |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 18" |
| Rozlíšenie displeja: | WQXGA (2560x1600) |
| Typ displeja: | Mini LED |
| Povrch displeja: | Matný |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 240 Hz |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core Ultra 9 |
| Model: | 275HX |
| Počet jadier procesora: | 24 |
| Frekvencia: | 2.1 GHz |
| Boost frekvencia: | 5.4 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 36 MB |
| podpora 4K videa: | áno |
| Integrovaná grafická karta: | Intel Graphics |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 64 GB |
| Počet osadených modulov: | 2 |
| Počet voľných slotov: | 0 |
| Intel OPTANE: | nie |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 2 TB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | áno |
| VR ready: | áno |
| Výrobca: | NVIDIA |
| Model grafickej karty: | GeForce RTX 5090 |
| Veľkosť pamäte GPU: | 24 GB |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Podpora mobilnej sieťe 3G: | nie |
| GPS: | nie |
| Optická mechanika: | nie |
| Thunderbolt port: | 2x |
| Počet USB 3.1 portov: | 3 |
| Čítačka pamäťových kariet: | nie |
| Drôtová sieť (RJ-45): | Áno |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | 1080p FHD |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Klávesnica a ovládanie
| Rozloženie klávesnice: | SK/ CZ |
| Podsvietená klávesnica: | áno |
| Farba podsvietenia: | RGB |
Bezpečnosť
| TPM modul: | áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:








Splátková kalkulačka Homecredit