Asus ROG Strix G18 G814FM-S9006W - Notebook
Pr. č.: 257232
PN: G814FM-S9006W
Čo je ASUS Perfektná záruka ?
ASUS Perfektná záruka poskytuje dodatočnú ochranu tvojho ASUS zariadenia pred nehodami.
Po registrácii zariadenia bez akýchkoľvek ďalších poplatkov, získaš pokoj na duši nad rámec štandardnej záruky
Darček zdarma
Asus Perfektná záruka
Externá DVD/CD pre Notebooky bez ODD
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
Približné dodanie 07.05.2026
Doručenie kuriérom 07.05. na doručovacej adrese
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express malý balík
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 0,00 €
- Expresné doručenie SPS za 0,00 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Externá DVD/CD pre Notebooky bez ODD
- Externá DVD/CD mechanika k notebooku (37,59 €)
Predĺžená záruka
- Predĺžená záruka o 1 rok (191,48 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (287,22 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (382,96 €)
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (140,56 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (267,87 €)
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Displej: 18" WQXGA (2560x1600) 240 Hz • Procesor: AMD Ryzen 9 9955HX až 5.4 GHz • Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5060 8 GB • Pamäť RAM: DDR5 32 GB • Úložný priestor: SSD: 1 TB • Operačný systém: Windows 11 Home 64-bit • Podsvietená klávesnica: áno • Dotykový: nie
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu Asus ROG Strix G18 G814FM-S9006W
AMD Ryzen 9 9955HX (2,50-5,40GHz)
18,0" WQXGA 2560x1600px Matný IPS 240Hz 500nits G-SYNC LED
32GB DDR5 5600MHz
M.2 PCIe SSD 1000GB
nVidia GeForce RTX 5060 8GB GDDR7
WiFi / BT / USB 3.2 / USB-C 3.2 / USB 4 / LAN / HDMI
bez DVD
Win11H 64-bit
tmavosivý Hliník
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Herný |
| Gaming: | áno |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 11 Home 64-bit |
| Farba: | Tmavosivá |
| Materiál: | Hliník |
| Hmotnosť: | 3.1 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 399 x 294 x 23,1 mm |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 18" |
| Rozlíšenie displeja: | WQXGA (2560x1600) |
| Typ displeja: | IPS LED |
| Povrch displeja: | Matný |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 240 Hz |
Procesor
| Výrobca: | AMD |
| Modelová rada: | Ryzen 9 |
| Model: | 9955HX |
| Počet jadier procesora: | 16 |
| Frekvencia: | 2.5 GHz |
| Boost frekvencia: | 5.4 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 16 MB |
| Pamäť Cache L3: | 64 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 55 W |
| podpora 4K videa: | áno |
| Integrovaná grafická karta: | Radeon 610M |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 32 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 5600 MHz |
| Počet osadených modulov: | 2 |
| Počet voľných slotov: | 0 |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 1 TB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | áno |
| VR ready: | áno |
| Výrobca: | NVIDIA |
| Model grafickej karty: | GeForce RTX 5060 |
| Veľkosť pamäte GPU: | 8 GB |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Podpora mobilnej sieťe 3G: | nie |
| GPS: | nie |
| Optická mechanika: | nie |
| Počet USB Typ C portov: | 1 |
| Počet USB 3.1 portov: | 3 |
| Čítačka pamäťových kariet: | nie |
| Drôtová sieť (RJ-45): | Áno |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | 1080p FHD |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Klávesnica a ovládanie
| Rozloženie klávesnice: | SK/ CZ |
| Podsvietená klávesnica: | áno |
| Farba podsvietenia: | RGB |
Bezpečnosť
| TPM modul: | áno |
Batéria
| Batéria: | 4-článková |
Tento produkt nájdete aj v častiach:








Splátková kalkulačka Homecredit