Asus ROG Strix G16 G614PM-S5018 - Notebook
Pr. č.: 243761
PN: G614PM-S5018
Čo je ASUS Perfektná záruka ?
ASUS Perfektná záruka poskytuje dodatočnú ochranu tvojho ASUS zariadenia pred nehodami.
Po registrácii zariadenia bez akýchkoľvek ďalších poplatkov, získaš pokoj na duši nad rámec štandardnej záruky
Darček zdarma
Asus Perfektná záruka
Externá DVD/CD pre Notebooky bez ODD
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
Približné dodanie 10.04.2026
Doručenie kuriérom 10.04. na doručovacej adrese
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express malý balík
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 0,00 €
- Expresné doručenie SPS za 0,00 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Externá DVD/CD pre Notebooky bez ODD
- Externá DVD/CD mechanika k notebooku (37,59 €)
Predĺžená záruka
- Predĺžená záruka o 1 rok (191,48 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (287,22 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (382,96 €)
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (140,56 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (267,87 €)
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Displej: 16" WQXGA (2560x1600) 240 Hz • Procesor: AMD Ryzen 9 8940HX až 5.3 GHz • Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5060 8 GB • Pamäť RAM: DDR5 32 GB • Úložný priestor: SSD: 1 TB • Operačný systém: Bez operačného systému • Podsvietená klávesnica: áno • Dotykový: nie
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu Asus ROG Strix G16 G614PM-S5018
AMD Ryzen 9 8940HX (2,40-5,30GHz) (BNCH-51658b)
16,0" 2560x1600px Matný IPS 240Hz G-SYNC LED
32GB DDR5
M.2 PCIe SSD 1000GB
nVidia GeForce RTX 5060 8GB GDDR7
WiFi / BT / USB 3.2 / USB-C 4 / LAN / HDMI
bez numerickej klávesnice
bez DVD
Bez operačného systému
sivý Hliník
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Herný |
| Gaming: | áno |
| Platforma: | bez OS |
| Operačný systém: | Bez operačného systému |
| Farba: | Sivá |
| Materiál: | Hliník |
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 354 x 264 x 22,6 mm |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 16" |
| Rozlíšenie displeja: | WQXGA (2560x1600) |
| Typ displeja: | IPS LED |
| Povrch displeja: | Matný |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 240 Hz |
Procesor
| Výrobca: | AMD |
| Modelová rada: | Ryzen 9 |
| Model: | 8940HX |
| Počet jadier procesora: | 16 |
| Frekvencia: | 2.4 GHz |
| Boost frekvencia: | 5.3 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 16 MB |
| Pamäť Cache L3: | 64 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 55 W |
| podpora 4K videa: | áno |
| Integrovaná grafická karta: | Radeon 610M |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 32 GB |
| Intel OPTANE: | nie |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 1 TB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | áno |
| VR ready: | áno |
| Výrobca: | NVIDIA |
| Model grafickej karty: | GeForce RTX 5060 |
| Veľkosť pamäte GPU: | 8 GB |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Podpora mobilnej sieťe 3G: | nie |
| GPS: | nie |
| Optická mechanika: | nie |
| Počet USB Typ C portov: | 2 |
| Počet USB 3.1 portov: | 3 |
| Čítačka pamäťových kariet: | nie |
| Drôtová sieť (RJ-45): | Áno |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | 1080p FHD |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Klávesnica a ovládanie
| Rozloženie klávesnice: | SK/ CZ |
| Podsvietená klávesnica: | áno |
| Farba podsvietenia: | RGB |
Bezpečnosť
| TPM modul: | áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:








Splátková kalkulačka Homecredit