Asus ROG Flow Z13 GZ302EA-NEBULA008W - 13,4"Notebook
Pr. č.: 239286
PN: GZ302EA-NEBULA008W
Čo je ASUS Perfektná záruka ?
ASUS Perfektná záruka poskytuje dodatočnú ochranu tvojho ASUS zariadenia pred nehodami.
Po registrácii zariadenia bez akýchkoľvek ďalších poplatkov, získaš pokoj na duši nad rámec štandardnej záruky
Darček zdarma
Asus Perfektná záruka
Externá DVD/CD pre Notebooky bez ODD
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
Približné dodanie 10.04.2026
Doručenie kuriérom 10.04. na doručovacej adrese
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express malý balík
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 0,00 €
- Expresné doručenie SPS za 0,00 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Externá DVD/CD pre Notebooky bez ODD
- Externá DVD/CD mechanika k notebooku (37,59 €)
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Displej: 13.4" WQXGA (2560x1600) 180 Hz • Procesor: AMD Ryzen Al Max+ 395 až 5.1 GHz • Grafická karta: AMD • Pamäť RAM: DDR5 32 GB • Úložný priestor: SSD: 1 TB • Operačný systém: Windows 11 Home 64-bit • Podsvietená klávesnica: áno • Dotykový: áno
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu Asus ROG Flow Z13 GZ302EA-NEBULA008W
AMD Ryzen AI Max+ 395 (3,00-5,10GHz)
NPU AMD Ryzen AI (50 TOPS)
13,4" WQXGA 2560x1600px Lesklý Touch IPS 180Hz LED
32GB DDR5
M.2 PCIe SSD 1000GB
AMD Radeon Graphics 8060S
WiFi / BT / USB 3.2 / USB-C 4 / HDMI
bez LAN portu / bez numerickej klávesnice
bez DVD
Win11H 64-bit
čierny Hliník
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Zariadenie 2v1, Herný |
| Gaming: | áno |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 11 Home 64-bit |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Hliník |
| Hmotnosť: | 1.2 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 300 x 204 x 12,9 mm |
Displej
| Dotykový: | áno |
| Uhlopriečka: | 13.4" |
| Rozlíšenie displeja: | WQXGA (2560x1600) |
| Typ displeja: | IPS LED |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 180 Hz |
Procesor
| Výrobca: | AMD |
| Modelová rada: | Ryzen Al Max+ |
| Model: | 395 |
| Počet jadier procesora: | 16 |
| Frekvencia: | 3 GHz |
| Boost frekvencia: | 5.1 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 16 MB |
| Pamäť Cache L3: | 64 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 55 W |
| Integrovaná grafická karta: | Radeon 8060S Graphics |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 32 GB |
| Počet voľných slotov: | 0 |
| Intel OPTANE: | nie |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 1 TB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | áno |
| Výrobca: | AMD |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Podpora mobilnej sieťe 3G: | nie |
| GPS: | nie |
| Optická mechanika: | nie |
| Počet USB Typ C portov: | 2 |
| Počet USB 3.1 portov: | 1 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | nie |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | 5 Mpx |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Klávesnica a ovládanie
| Rozloženie klávesnice: | SK/ CZ |
| Podsvietená klávesnica: | áno |
| Farba podsvietenia: | RGB |
Bezpečnosť
| TPM modul: | áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:








Splátková kalkulačka Homecredit