Asus DSL-N12E C1 - WiFi router s DSL modemom
Pr. č.: 116070
PN: 90IG0101-BM3000
Popis produktu Asus DSL-N12E C1
Viacúčelový bezdrôtový modemový ADSL router s prenosovou rýchlosťou až 300 Mb/s.
Používateľské rozhranie ASUSWRT na jednoduché nastavenie v priebehu 30 sekúnd a pokročilé možnosti správy siete prostredníctvom intuitívneho grafického rozhrania.
Štyri samostatné SSID umožňujúce bezpečnú a flexibilnú konfiguráciu siete Wi-Fi.
Fyzické tlačidlo WPS zaisťujúce jednoduché párovanie zariadení, vrátane fyzického tlačidla na jednoduché zapnutie/vypnutie siete Wi-Fi.
Parametre produktu
Popis výrobku
| Hmotnosť: | 314 g |
| Rozmery (ŠxHxV): | 123 x 190 x 35 mm |
| Štandard siete: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IPv4, IPv6 |
| Produktový segment: | N300 complete networking; 300 Mbps |
| Rýchlosť prenosu: |
802.11b : 1, 2, 5.5, 11 Mbps 802.11g : 6,9,12,18,24,36,48,54 Mbps 802.11n : až do 300 Mbps |
| Anténa: | 2 x 2 dBi externá anténa |
| Pamäť: | 32MB DDR / 8MB Flash |
| Prevádzková frekvencia: | 2.4GHz |
| Správa: |
Webová konfigurácia grafického uživateľského rozhrania vylepšeniami firmvéru, nahrávanie a sťahovanie konfiguračných dať prostredníctvom webového používateľského rozhrania Automatické Zisťovanie VPI / VCI Záloha a obnovením konfiguráciám Diagnostika funkciám protokolu a trasovaním |
| Porty: |
1 x RJ11 pre ADSL 4 x RJ45 pre 10/100 BaseT pre LAN |
| Tlačidlá: | Tlačidlo WPS, Tlačidlo Reset, Tlačidlo napájania, Tlačidlo na vypnutie a zapnutie bezdrôtovej siete |
| LED dióda: | Napájanie, ADSL, Internet, WLAN, LAN x 4 |
| Napájací zdroj: |
AC vstup : 100 ~240 V(50~60HZ) DC výstup : 12 V/1 A |
| Rychlost xDSL: |
ANSI T1.413i2 ITU G.922.1(G.dmt).ITU G.922.2 (G.lite) ITU G.922.3 ADSL2(G.dmt.bis) ITU G.922.4(G.lite.bis) ITU G.922.5(G.dmt.bisplus) ADSL/ADSL2/ADSL2+ multimode AnnexA,AnnexB compliant ADSL 2/2+ 24Mbps downstream Support Annex A/B/I/J/L/M |
| Špeciálne funkcie: | Niekoľko SSID, Rodičovská kontrola |
Tento produkt nájdete aj v častiach:






Splátková kalkulačka Homecredit