Asus A14 UX3407QA-OLED305W - 14"Notebook
Pr. č.: 239321
PN: UX3407QA-OLED305W
Popis produktu Asus A14 UX3407QA-OLED305W
Qualcomm Snapdragon X X1-26-100 (3,00GHz)
NPU Qualcomm Hexagon (45 TOPS)
14,0" FHD+ 1920x1200px Lesklý OLED 60Hz 400nits
32GB DDR5
M.2 PCIe SSD 1000GB
Qualcomm Adreno
WiFi / BT / USB 3.2 / USB-C 4 / HDMI
bez LAN portu / bez numerickej klávesnice
bez DVD
Win11H 64-bit
béžový Hliník
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Business |
| Gaming: | nie |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 11 Home 64-bit |
| Farba: | Béžová |
| Materiál: | Hliník |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 310,7 x 213,9 x 13,4 mm |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 14" |
| Rozlíšenie displeja: | WUXGA (1920x1200) |
| Typ displeja: | OLED |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 60 Hz |
Procesor
| Výrobca: | Qualcomm |
| Modelová rada: | Snapdragon X |
| Model: | X1-26-100 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Frekvencia: | 3 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 30 MB |
| Integrovaná grafická karta: | Qualcomm Adreno |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 32 GB |
| Počet voľných slotov: | 0 |
| Intel OPTANE: | nie |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 1 TB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | áno |
| VR ready: | nie |
| Výrobca: | Qualcomm |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Podpora mobilnej sieťe 3G: | nie |
| GPS: | nie |
| Optická mechanika: | nie |
| Počet USB Typ C portov: | 2 |
| Počet USB 3.1 portov: | 1 |
| Čítačka pamäťových kariet: | nie |
| Drôtová sieť (RJ-45): | nie |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | 1080p FHD |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Klávesnica a ovládanie
| Rozloženie klávesnice: | SK/ CZ |
| Podsvietená klávesnica: | áno |
Bezpečnosť
| TPM modul: | áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:







Splátková kalkulačka Homecredit