Ariston - Hotpoint PFK 724X nerez vystavený kus - Umývačka riadu zabudovateľná - 2. akosť záruka 6mesiacov
Pr. č.: 12293
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Zabudovateľné umývačky riadu
Popis produktu Ariston - Hotpoint PFK 724X nerez vystavený kus
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 82 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.8 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 57 cm |
| Umiestnenie ovládacich prvkov: | Na prednom paneli |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 14 súprav |
| Prestaviteľná výška koša: | Horný |
| Filter: | Nerezový samočistiaci |
Sušenie a programy
| Počet programov: | 7 |
| Teploty: | 6 |
| Funkcia pre tablety 3v1: | áno |
| Studený predoplach: | nie |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 10litrov |
| Energetická trieda: | A+ |
| Hlučnosť: | 45 dB |
Funkcie
| Aquastop Systém: | nie |
| Aquasafe Systém: | nie |
| Indikátor leštiaceho prostriedku: | Mechanický |
| Indikátor soli: | áno |
| Odložený štart: | áno |
| Displej: | Zobrazenie zostávajúceho času |
Tento produkt nájdete aj v častiach:






Splátková kalkulačka Homecredit