Ariston - Hotpoint E4D AAA B C - Americká chladnička
Pr. č.: 73217
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Chladničky - Americké
Popis produktu Ariston - Hotpoint E4D AAA B C
Parametre produktu
Základné informácie
| Celkový využiteľný objem: | 402litrov |
| Využiteľný objem mrazničky: | 110litrov |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 40 dB |
| Rozmery – hĺbka: | 780 mm |
| Využiteľný objem chladničky: | 292litrov |
| Rozmery – výška: | 1955 mm |
| Rozmery – šírka: | 700 mm |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Digitálny |
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | nie |
Mraznička
| Typ termostatu mrazničky: | Digitálny |
| Zmrazovacia kapacita: | 9 kg / 24 hod. |
Vyhotovenie exteriéru
| Dotykový displej: | nie |
| Farba skrine: | Čierna |
| Počet dverí: | 4 |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | nie |
| Ukazovateľ teploty: | Displej |
| Farba dverí: | Čierna |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | nie |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | nie |
| Beznámrazový systém No frost: | nie |
| Antibakteriálny filter: | nie |
| Funkcia Super chladenia: | nie |
| Funkcia Super mrazenia: | nie |
| Ďalšie funkcie: |
Funkcie: Cooling system : Total No Frost systém Hygiene Control Super Cool (Rýchle ochladenie) Ecotech Výbava: Chiller compartment Water dispenser Výrobník ľadu Konštrukcia chladničky: Cooling system : No Frost Počet poličiek/mriežok : 2 Typ poličiek : Sklo Internal Light : Áno Počet zásobníkov na šaláty : 2 Displej : New LED 2012 Konštrukcia mrazničky: Chladiaci systém : No Frost Quick Freeze (Rýchle zmrazenie) Super Freeze function Počet zásuviek : 2 |
Špeciálne funkcie
| Výrobník ľadu: | áno |
| Zásobník ľadových kociek vo dverách mrazničky: | nie |
| Vodovodná prípojka: | nie |
| Vodný filter: | nie |
Napájanie
| Energetická trieda: | A++ |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 0.81 kWh |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 18 hod. |
Parametre
| Technológia chladenia: | Aktívne (MultiFlow) |
Tento produkt nájdete aj v častiach:






Splátková kalkulačka Homecredit