Apple MacBook Pro 14" Apple M5 10C CPU 10C GPU 16GB 512GB Kozmický čierny SK - Notebook
Externá DVD/CD pre Notebooky bez ODD
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 0,00 €
- Expresné doručenie SPS za 0,00 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Externá DVD/CD mechanika k notebooku (37,59 €)
- Predĺžená záruka o 1 rok (170,09 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (229,17 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (305,56 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (117,13 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (221,02 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu Apple MacBook Pro 14" Apple M5 10C CPU 10C GPU 16GB 512GB Kozmický čierny SK
14-palcový MacBook Pro s čipom M5 prináša rýchlosť ďalšej generácie a výkonnú umelú inteligenciu v zariadení na osobné, pracovné a tvorivé úlohy. A tiež výdrž batérie až 24 hodín a displej Liquid Retina XDR.
TURBO VÝKON ČIPU M5 – Spolu s rýchlejším procesorom a jednotnou pamäťou má čip M5 aj výkonnejší grafický procesor s novým akcelerátorom Neural Accelerator integrovaným v každom jadre, výsledkom čoho je rýchlejšia umelá inteligencia. Všetky náročné úlohy tak zvládneš ako lusknutím.
VÝDRŽ BATÉRIE AŽ DO 24 HODÍN – 14-palcový MacBook Pro podáva rovnako výnimočný výkon pri napájaní zo siete aj z batérie.
APKY S ČIPOM APPLE FIČIA – Všetky tvoje obľúbené apky, ako sú Microsoft 365 a Adobe Creative Cloud, bežia v systéme macOS rýchlosťou blesku.
AK MILUJEŠ IPHONE, ZAMILUJEŠ SI AJ MAC – Mac spolupracuje s ostatnými zariadeniami Apple kúzelne hladko. Skopíruj niečo z iPhonu a vlož to do Macu. Posielaj správy v apke Správy alebo volaj a prijímaj hovory cez FaceTime.
BRILANTNÝ PROFESIONÁLNY DISPLEJ – 14,2-palcový displej Liquid Retina XDR dosahuje maximálny jas až 1 600 nitov, trvalý jas až do 1 000 nitov a má kontrast 1 000 000 : 1.Dá sa kúpiť s nanotextúrou, ktorá minimalizuje odlesky a odrazy.
VYSPELÁ KAMERA A ZVUK – Zostaň dokonale v zábere a znej skvele s kamerou 12MP Center Stage, troma mikrofónmi štúdiovej kvality a šiestimi reproduktormi s priestorovým zvukom a podporou pre Dolby Atmos.
PRIPOJ SI VŠETKO – MacBook Pro má tri porty Thunderbolt 4, nabíjací port MagSafe 3, slot na kartu SDXC, port HDMI a konektor na slúchadlá. A podporuje až dva externé displeje.
OCHRANA SÚKROMIA A ZABEZPEČENIE SÚ VSTAVANÉ – Mac má odolnú ochranu proti vírusom a malvéru. Pri krádeži alebo strate ti apka Nájsť pomôže dostať ho späť. FileVault šifruje tvoje súbory, aby sa k nim nedostal nikto iný. A tvoj Mac ochránia aj bezplatné aktualizácie zabezpečenia.
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Business |
| Gaming: | nie |
| Platforma: | Mac OS |
| Operačný systém: | macOS Tahoe |
| Farba: | Čierna |
| Farba (označenie výrobcu): | Kozmická čierna |
| Materiál: | Hliník |
| Hmotnosť: | 1.55 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 312,6×221,2×15,5 mm |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 14.2" |
| Rozlíšenie displeja: | 3024 x 1964 |
| Typ displeja: | Liquid Retina XDR |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 120 Hz |
Procesor
| Výrobca: | Apple |
| Modelová rada: | M5 |
| Model: | M5 |
| Počet jadier procesora: | 10 |
| podpora 4K videa: | áno |
| Integrovaná grafická karta: | Apple |
Operačná pamäť RAM
| Veľkosť pamäte RAM: | 16 GB |
| Intel OPTANE: | nie |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 512 GB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | áno |
| VR ready: | nie |
| Výrobca: | Apple |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Podpora mobilnej sieťe 3G: | nie |
| GPS: | nie |
| Optická mechanika: | nie |
| Thunderbolt port: | 3x |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | nie |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | áno |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Klávesnica a ovládanie
| Rozloženie klávesnice: | Slovenské |
| Podsvietená klávesnica: | áno |
Bezpečnosť
| Zabezpečenie odtlačkom prsta: | áno |
Batéria
| Výdrž batérie: | 24 hod. |






Splátková kalkulačka Homecredit