AOC Q27P3CW - Monitor
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (29,54 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (44,82 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (59,07 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (17,32 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (31,57 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu AOC Q27P3CW
AOC Q27P3CW je 27” plochý IPS monitor s trojstranným rámčekom, ktorý ponúka funkcie a flexibilitu, ktorú dnešní profesionáli hľadajú. Užite si neuveriteľné detaily rozlíšenia QHD (2560 x 1440), ktoré poskytuje vynikajúcu ostrosť a kontrast na úpravy fotografií, videí alebo sledovanie filmov. Tento model sa vyznačuje špičkovým jasom 350 nitov a veľkorysými 178/178 ° širokými pozorovacími uhlami. Na zabezpečenie hladkej spolupráce na diaľku je tento monitor vybavený dvoma vstavanými 5W + 5W reproduktormi pre vysoko kvalitný zvuk a 5MP integrovanou webovou kamerou podporujúcou Windows Hello™. Monitor Q27P3CW je pripravený zvýšiť vašu produktivitu s konektorom USB-C podporujúcim príkon napájania až 65 W, prenos dát a alternatívny režim DisplayPort. Konektivita tohto monitora je rozšírená o USB rozbočovač, RJ-45 a výstup DP. Na zabezpečenie čo najnižšej spotreby energie je tento monitor doplnený radom ekologických certifikácií vrátane EPA, TCO a EPEAT.
Parametre produktu
Displej
| Technológia panelu: | IPS |
| Uhlopriečka: | 27" |
| Rozlíšenie: | WQHD (2560x1440) |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Obnovovacia frekvencia: | 100 Hz |
| Zdokonalenie obrazu: | Adaptive-Sync |
| Odozva: | 4 ms |
| Povrch: | Antireflexný |
| Uhol pohľadu horizontálny / vertikálny: | 178°/178° |
| Počet farieb displeja: | 16,7 mil. |
| 3D zobrazenie: | Nie |
| Veľkosť bodu: | 0.2331 mm |
| Typický kontrast: | 1000 : 1 |
| Svietivosť: | 350 cd/m² |
| Naklopenie: |
-5~35° Pivot |
Multimédiá
| Vstavané reproduktory: | Dva |
| RMS výkon vstavaných reproduktorov: | 5 Watt na kanál |
| Vstavaná web kamera: | áno |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Vstupy: | DisplayPort 1.2 1x, HDMI1.4 2x |
| USB 3.0: | 4x, USB-C |
| Slúchadlový výstup 3,5mm Jack: | 1x |
| Ďalšie vstupy a výstupy: | RJ-45 |
| Anténny vstup: | nie |
TV tuner
| TV tuner: | nie |
Všeobecné parametre
| Farba: | Čierna |
| VESA štandard (rozteč): | 100 x 100 mm |
| Spotreba pri prevádzke: | 26 W |
| Hmotnosť s podstavcom: | 6.91 kg |
| Rozmery s podstavcom (VxŠxH): | 412.96~561.24 x 613.8 x 200.1 mm |
| Rozmery bez podstavca (VxŠxH): | 369.6 x 613.8 x 52.8 mm |
| Gaming monitor: | nie |
Dodávané príslušenstvo
| Dodávané príslušenstvo: |
KÁBEL HDMI: 1.8 m KÁBEL DISPLAYPORT: 1.8 m KÁBEL USB-C NA C: 1.8 m NAPÁJACÍ KÁBEL C13: 1.8 m |






Splátková kalkulačka Homecredit