Aeno TB2 - Stolný mixér s funkciou varenia
Pr. č.: 191008
Popis produktu Aeno TB2

Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Stolný mixér |
| Materiál nádob: | Borosilikátové sklo |
| Materiál noža: | Nerezová oceľ |
| Objem nádoby : | 1.75 |
| Veko na nádobu: | Áno |
| Nádoba na sekanie: | Áno |
| Farba: | Biela |
Napájanie
| Výkon: | 800 W |
| Dĺžka kábla: | 1.2 m |
Funkcie
| Odnímateľná hlavica/nádoba: | Áno |
| Regulácia rýchlostí: | Áno |
| Otáčky turbo rýchlosti: | Maximálna rýchlosť: 28000 rpm ot/min |
| Ďalšie funkcie: |
Maximálna teplota: 100°C Minimálna rýchlosť: 14000 rpm Maximálna rýchlosť: 28000 rpm Maximálna hlučnosť: 92 dB Minimálna hlučnosť: 82 dB Balenie zahŕňa: Kefu, vtláčadlo Počet programov: 6 automatických programov Automatické programy: Orechové/sójové mlieko, pečivo, kukurica/obilniny, smotanová polievka, ovocie/zelenina, smoothie Dĺžka kábla (m): 1,2 m |
| Umývateľné časti v umývačke: | Áno |
Bezpečnosť
| Systém ochrany proti vystrekovaniu: | Áno |
| Protisklzové nožičky: | Áno |
Príslušenstvo
| Príslušenstvo: |
-Odmerka 80 ml -Tlačiak na potraviny -Čistiaca kefka |
Tento produkt nájdete aj v častiach:






Splátková kalkulačka Homecredit