AEG T8DBG68SC - Sušička
Pr. č.: 123004
Popis produktu AEG T8DBG68SC
5 – ročná záruka. Nutná registrácia výrobku tu: http://zaruky.akcia-aeg.sk/
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 85 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 66.5 cm |
| Kapacita sušenia: | 8 kg |
| Typ dverí: | Priehľadné |
| Filter: | Áno |
| Čerpadlo: | áno |
| Hlučnosť: | 65 dB |
| Osvetlenie bubna: | nie |
| Možnosť napojenia na vodovodný odpad: | áno |
| Samočistiaci kondenzátor: | nie |
Účinnosť a spotreba
| Energetická trieda: | A+++ |
| Spotreba energie: | 177 kWh |
Programy sušenia
| Počet programov sušenia: | 6 |
| Počet programov pre bavlnu: | 3 |
| Počet programov pre syntetiku: | 3 |
| Úprava prádla: | Na prežehlenie |
| Ochladenie prádla na koniec programu: | nie |
| Programy sušenia: |
Programy pre bavlnu: suchá na uloženie plus, extra suchá, suchá na žehlenie Programy pre syntetiku: Suchá na uloženie, Extra suchá, Suchá na žehlenie |
Funkcie
| Posun štartu: | áno |
| Detská poistka: | nie |
| Displej: | Multifunkčný displej |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Dĺžka kábla (m): 1.45 Napätie (V): 230 |
Tento produkt nájdete aj v častiach:






Splátková kalkulačka Homecredit