AEG T8DBG48WC - Sušička
Pr. č.: 132869
Popis produktu AEG T8DBG48WC
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 85 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 60 cm |
| Kapacita sušenia: | 8 kg |
| Typ dverí: | Priehľadné |
| Čerpadlo: | áno |
| Hlučnosť: | 66 dB |
| Hmotnosť: | 49 kg |
| Osvetlenie bubna: | áno |
Účinnosť a spotreba
| Energetická trieda: | A++ |
Programy sušenia
| Počet programov pre bavlnu: | 3 |
| Počet programov pre syntetiku: | 3 |
| Počet programov pre jemnú bielizeň: | 3 |
| Úprava prádla: | Do skrine, Na prežehlenie, Na nosenie (extra sušenie) |
| Kontrolný systém: | Elektronický |
| Špeciálne programy: | Anti-crease, posunutý štart, Dry Mode, stupeň vysušenia, zap./vyp., štart/pauza, Time dry |
| Ochladenie prádla na koniec programu: | áno |
| Programy sušenia: | ochrana proti pokrčeniu, fáza chladenia, suchá na uloženie, sušenie, extra sušenie, suchá na žehlenie |
Funkcie
| Posun štartu: | áno |
| Detská poistka: | áno |
| Displej: | Multifunkčný displej |
Parametre
| Popis: | Praktická sušička AEG T8DBG48WC je spotrebič, ktorý vám prináša do života komfort. Uľahčí vám sušenie bielizne, čo iste oceníte pri starostlivosti o odevy celej rodiny. Sušička AEG vysuší na jedno použitie až 8 kg bielizne. |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Programy s funkciou AbsoluteCare® presne ovládajú pohyb a teplotu sušiaceho bubna. Vlnené odevy zostávajú plocho voči bubnu, čím sa napodobňuje ploché sušenie. funkcia ProSense, SensiDry vytiahne z tkanín vlhkosť pri polovičnej teplote, kratšie cykly sušenia |
Tento produkt nájdete aj v častiach:






Splátková kalkulačka Homecredit