AEG SCE819E5TS - Chladnička kombinovaná zabudovateľná
Predĺžená záruka
Zmena otvárania dverí chladničky
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (80,46 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (119,17 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (161,94 €)
- Zmena otvárania dverí (šírka do 60 cm) (30,00 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (33,61 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (64,17 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu AEG SCE819E5TS
Potraviny so zachovanou šťavnatosťou a hydratované
Chladnička s mrazničkou 6000 TwinTech® No Frost uchová chuť v každej surovine. Jej duálny chladiaci systém zaisťuje, že sa v mrazničke netvorí námraza a v chladničke sa udržuje optimálna vlhkosť, ktorá zabraňuje vysychaniu potravín.
Technológia TwinTech® No Frost udržiava potraviny šťavnaté a hydratované
TwinTech® No Frost využíva duálny systém chladenia. Táto technológia zaisťuje, že mraznička zostáva bez námrazy a chladnička si udržuje optimálnu vlhkosť, ktorá zabraňuje vysychaniu potravín.
Objem chladničky na novej úrovni s MultiSpace
Chladnička s mrazničkou Multispace je vo svojej hornej časti vybavená ďalším úložným priestorom, a ponúka tak väčší objem ako spotrebiče štandardného prevedenia. A vďaka možnosti flexibilne usporiadať vnútorný priestor ponúka táto chladnička najuniverzálnejší spôsob uchovávania potravín.
Prispôsobiteľná pre každú chuť, so systémom CustomFlex®
Mať všetky čerstvé prísady po ruke je kľúčom k vytvoreniu čerstvých a chutných pokrmov. So systémom CustomFlex® môžete usporiadať obsah chladničky presne podľa vašich predstáv. Rýchlo a jednoducho popremiestňujte nádoby, aby ste maximalizovali skladovací priestor. Chladnička, ktorá sa prispôsobí podľa vašej chuti.
Stabilná teplota vďaka technológii DynamicAir
Technológia DynamicAir udržuje konštantné prúdenie chladného vzduchu vo vnútri celej chladničky. Každá polica je tak chladená rovnomerne, nedochádza k množeniu baktérií a uložené potraviny vydržia dlhšie čerstvé.
Desať rokov pokoj na duši
Desaťročná záruka na kompresor poskytuje maximálny pokoj na duši. Záruka zahŕňa náklady na prácu, prepravu, odstránenie a naplnenie plynu, všeobecnú údržbu a servis.
Parametre produktu
Základné informácie
| Počet termostatov: | 2 |
| Rozmery – výška: | 1884 mm |
| Rozmery – šírka: | 546 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 549 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 35 dB |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Elektronický |
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 5 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 6 |
Mraznička
| Typ termostatu mrazničky: | Elektronický |
| Zmrazovacia kapacita: | 7 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov: | 3 |
Vyhotovenie exteriéru
| Počet dverí: | 2 |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | Displej |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | nie |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Antibakteriálna ochrana: | áno |
| Funkcia Super chladenia: | áno |
| Funkcia Super mrazenia: | áno |
| Beznámrazový chladiaci systém: | áno |
Parametre
| Technológia chladenia: | No Frost |
Napájanie
| Energetická trieda: | E |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 216 kWh |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 9.5 hod. |






Splátková kalkulačka Homecredit