AEG Mastery FSK93705P - Umývačka riadu zabudovateľná
Pr. č.: 109127
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Zabudovateľné umývačky riadu
Popis produktu AEG Mastery FSK93705P
5 – ročná záruka. Nutná registrácia výrobku tu: http://zaruky.akcia-aeg.sk/
Vstavaný spotrebič - čelný panel na obrázku nie je súčasťou spotrebiča
Špičkové výsledky a šetrná starostlivosť o sklo - Vaše poháre si zaslúžia skutočne jemné zaobchádzanie so systémom SoftGrip a SoftSpikes®. Najkrehkejšie kúsky riadu budú počas umývacieho cyklu dokonale prichytené, aby nedošlo k ich poškodeniu. Zabudnite na umývanie v rukách.
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 81.8 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.6 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 55 cm |
| Umiestnenie ovládacich prvkov: | Vo vnútri |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 15 súprav |
| Prestaviteľná výška koša: | Horný |
| Priestor pre príbor: | Zásuvka na príbor |
Sušenie a programy
| Počet programov: | 8 |
| ECO program (teploty): | Eco 50°C |
| Program na sklo (teploty): | Sklo 45°C |
| Nočný program (teploty): | Extra tichý |
| Funkcia pre tablety 3v1: | áno |
| Intenzívny progam (teploty): | Intensive 70°C |
| Programy umývania: | Rinse & Hold, Pro Zone |
| Studený predoplach: | áno |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 11litrov |
| Spotreba energie: | 0.66 kWh |
| Energetická trieda: | A+++ |
| Hlučnosť: | 39 dB |
Funkcie
| Aquastop Systém: | nie |
| Aquasafe Systém: | nie |
| Indikátor leštiaceho prostriedku: | Svetelný |
| Indikátor soli: | áno |
| Funkcie: |
Vodný senzor zisťuje úroveň znečistenia vody a upravuje spotrebu vody; Interné osvetlenie pre optimálny prehľad v umývačke; Šetrný program pre sklo; Systém ProWater s doplnkovým stropným ostrikovacím ramenom; Systém sušenia: AirDry Technology - zaistí dokonalé sušenie prirodzeným spôsobom, energeticky úsporné |
| Sveteľný lúč na podlahe: | Nie |
| Odložený štart: | áno |
| Displej: | Zobrazenie zostávajúceho času |
Tento produkt nájdete aj v častiach:






Splátková kalkulačka Homecredit