AEG L8WBC61SC - Automatická práčka so sušičkou
Pr. č.: 122158
Popis produktu AEG L8WBC61SC
Práčka so sušičkou AEG ÖKOMix L8WBC61SC s predným plnením. Kapacitu jej bubna tvorí náplň 10 kg bielizne pre pranie a pre sušenie 6 kg. Sušička využíva kondenzačné sušenie, vlhkosť sa zráža do nádrže. K dispozícií ponúka množstvo programov so špeciálnymi nastaveniami aj pre ručné pranie či vlnu. Disponuje protipenovým systémom a ochranou proti vytopeniu. Moderná technológia kontroluje vyvažovanie náplne v bubne. Poskytuje aj 4 nastaviteľné nožičky. LED displej vám umožní sledovať priebeh prania alebo sušenia, ukáže zbytkový čas či výber programu.
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 85 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 66 cm |
| Čistá hmotnosť: | 81.5 kg |
| Prevedenie: | Spredu plnená |
| Typ: | Voľne stojaca |
Účinnosť a spotreba
| Účinnosť odstreďovania: | B |
| Energetická trieda/práčka: | B |
| Energetická trieda (pranie + sušenie): | E |
Pranie
| Kapacita prania: | 10 kg |
| Rýchlosť odstreďovania: | 1600 ot/min. |
| Trvanie programu (Bavlna, 60°C): | 265 min |
| Hlučnosť pri odstreďovaní: | 76 dB |
Programy prania
| Predpieranie: | nie |
| Bavlna: | nie |
| Syntetika: | nie |
| Jemná bielizeň: | nie |
| Vlna: | nie |
| Super jemné pranie: | nie |
| Ručné pranie: | nie |
| Denné: | nie |
| Plákanie a intenzívne odstreďovanie: | nie |
| Intenzívne odstreďovanie: | nie |
| Jemné odstreďovanie: | nie |
| Vyčerpávanie vody: | nie |
| Intenzívne plákanie: | nie |
| Uľahčenie žehlenia: | nie |
| Extra plákanie (prídavné plákanie nakoniec prania): | nie |
| Priame sprchovanie: | nie |
| Programy prania: |
bavlna, bavlna úsporný, syntetika, jemná bielizeň, vlna plus, New Outdoor, OKOPOWER (5kg/4h), para osvieženie, plákanie (otáčky), odstredenie/vypustenie Program na vlnu umožňuje pranie vlny v práčke |
| Detský: | nie |
| Easy care: | nie |
| Alergie: | nie |
| BIO: | nie |
| Čierne oblečenie: | nie |
| Topánky: | nie |
| Blúzky/košele: | nie |
| Džínsy: | nie |
| Intenzívne/Outdoor: | nie |
| Mikrovlákna: | nie |
| Vankúše: | nie |
| Zmiešané prádlo: | nie |
| Studené pranie: | nie |
| Nočné pranie: | nie |
| Biele prádlo: | nie |
| Farebné prádlo pri vysokej teplote: | nie |
| Rýchly program: | nie |
| EKO pranie: | nie |
| Šport: | nie |
Sušenie
| Kapacita sušenia: | 6 kg |
| Čerpadlo: | áno |
Programy sušenia
| Ochladenie prádla na koniec programu: | nie |
| Extra jemné sušenie (šetrný program): | nie |
| Dynamické sušenie: | nie |
Funkcie
| Inteligentné pranie: | Fuzzy Logic |
| Posun štartu: | áno |
| Indikácia zostávajúceho času: | áno |
| Indikácia priebehu programu: | áno |
| Samostatne nastaviteľná teplota: | áno |
| Nastaviteľné otáčky: | áno |
| Samočistiaci filter: | nie |
| Ochrana pred pretečením: | áno |
| Displej: | Multifunkčný displej |
Parametre
| Ďalšie parametre: |
Systém proti penivosti Kontrola rozloženia bielizne v bubne Nožičky: 4 nastaviteľné nožičky Ochrana proti vytopeniu Kondenzačná sušička: vlhkosť kondenzuje do zásobníka na vodu, nie je potrebné vypúšťať vzduch ani paru |
Tento produkt nájdete aj v častiach:






Splátková kalkulačka Homecredit