AEG L87695NWD - Práčka so sušičkou
Pr. č.: 108370
Popis produktu AEG L87695NWD
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 85 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 60.5 cm |
| Čistá hmotnosť: | 81.27 kg |
| Prevedenie: | Spredu plnená |
| Typ: | Voľne stojaca |
Účinnosť a spotreba
| Účinnosť prania: | A |
| Účinnosť odstreďovania: | A |
| Energetická trieda/práčka: | A |
Pranie
| Kapacita prania: | 9 kg |
| Rýchlosť odstreďovania: | 1600 ot/min. |
| Hlučnosť pri praní: | 49 dB |
| Hlučnosť pri odstreďovaní: | 75 dB |
Programy prania
| Počet programov: | 11 |
| Predpieranie: | nie |
| Bavlna: | áno |
| Syntetika: | áno |
| Jemná bielizeň: | áno |
| Vlna: | áno |
| Super jemné pranie: | nie |
| Ručné pranie: | áno |
| Denné: | nie |
| Plákanie a intenzívne odstreďovanie: | áno |
| Intenzívne odstreďovanie: | áno |
| Jemné odstreďovanie: | nie |
| Vyčerpávanie vody: | áno |
| Intenzívne plákanie: | áno |
| Uľahčenie žehlenia: | áno |
| Extra plákanie (prídavné plákanie nakoniec prania): | nie |
| Priame sprchovanie: | nie |
| EKO pranie: | nie |
Sušenie
| Kapacita sušenia: | 6 kg |
| Čerpadlo: | nie |
| Hlučnosť pri sušení: | 61 dB |
Programy sušenia
| Počet programov: | 5 |
| Ochladenie prádla na koniec programu: | nie |
| Extra jemné sušenie (šetrný program): | nie |
| Dynamické sušenie: | nie |
Funkcie
| Inteligentné pranie: | Fuzzy Logic |
| Posun štartu: | nie |
| Indikácia zostávajúceho času: | áno |
| Indikácia priebehu programu: | áno |
| Samostatne nastaviteľná teplota: | áno |
| Nastaviteľné otáčky: | áno |
| Samočistiaci filter: | nie |
| Ochrana pred pretečením: | áno |
| Displej: | Multifunkčný displej |
Tento produkt nájdete aj v častiach:






Splátková kalkulačka Homecredit