AEG L7FEE48SC + T8DEE48SC - Set pracka + susicka 40/60
AEG L7FEE48SC - Automatická práčka
Popis produktu AEG L7FEE48SC
Spredu plnená práčka AEG ProSteam L7FEE48SC s parnou technológiou ProSteam má kapacitu bubna na 8 kg bielizne. Práčka sa tiež môže pochváliť tichým a odolným invertorovým motorom s doživotnou zárukou. Medzi ďalšie prednosti patrí rýchly 20 minútový program, antialergický program, funkcie odloženého štartu, funkcia proti škvrnám alebo ochrana proti pretečeniu Aqua control (AquaStop). Farba ovládacieho panela je v striebornom prevedení.
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 85 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 60 cm |
| Čistá hmotnosť: | 70.5 kg |
| Prevedenie: | Spredu plnená |
Účinnosť a spotreba
| Energetická trieda: | C |
| Účinnosť odstreďovania: | B |
| Spotreba energie: | 63 kWh |
| Spotreba vody: | 47 l |
Pranie
| Kapacita prania: | 8 kg |
| Rýchlosť odstreďovania: | 1400 ot/min. |
| Hlučnosť pri odstreďovaní: | 75 dB |
Programy
| Bavlna: | áno |
| Syntetika: | áno |
| Jemná bielizeň: | áno |
| Vlna: | áno |
| Super jemné pranie/hodváb: | nie |
| Ručné pranie: | áno |
| Parné pranie : | áno |
| Intenzívne odstreďovanie: | áno |
| Jemné odstreďovanie: | nie |
| Vyčerpávanie vody: | áno |
| Plákanie: | nie |
| EKO pranie: | áno |
| Uľahčenie žehlenia: | nie |
| Extra plákanie: | nie |
| Priame sprchovanie: | nie |
| Programy prania: |
Jeans Sports Wear Refresh |
| Detská bielizeň: | áno |
Funkcie
| Posun štartu: | áno |
| Indikácia zostávajúceho času: | nie |
| Indikácia priebehu programu: | áno |
| Samostatne nastaviteľná teplota: | áno |
| Nastaviteľné otáčky: | áno |
| Displej: | Multifunkčný displej |
| Technológia Eco Bubble: | Nie |
AEG T8DEE48SC - Sušička prádla
Popis produktu AEG T8DEE48SC
CHRÁŇTE SVOJE OBLEČENIE – ZVERTE HO SUŠIČKE - Funkčné oblečenie. Hodváb. Vlna. Garantujeme, že s programami šitými na mieru môžete dať do sušičky bez obáv čokoľvek. Len systém AbsoluteCare® ponúka programy prispôsobené všetkým druhom materiálov. Dosiahnete vynikajúce výsledky, postaráte sa o oblečenie a ochránite ho pred poškodením.
BEZPEČNÉ SUŠENIE PRI NÍZKYCH TEPLOTÁCH - Sušičky AEG s technológiou SensiDry® sušia pri nízkych teplotách a využívajú precízne senzory na monitorovanie cyklu sušenia. Odevy tak nebudú nikdy vystavené zbytočnému teplu a dlhšie si zachovajú štruktúru, ktorú mali ako úplne nové. Nízka teplota navyše pomáha šetriť energiu.
UŠETRÍ VÁM ČAS A ENERGIU KAŽDÝ DEŇ - Naše sušičky disponujú technológiou ProSense®, ktorá používa pokročilé senzory vlhkosti a teploty na úpravu času sušenia a spotreby energie pre každú veľkosť náplne - či ide o dennú alebo týždennú dávku bielizne. To šetrí čas a energiu, pričom jemne chráni oblečenie, ktoré milujete a nosíte každý deň.
BEZŽMOLKOVÝ FILTER PRE EFEKTÍVNOSŤ - Filtračným systémom ÖKOFlow disponujú iba AEG sušičky. Ide o extrémne účinný filter s jednoduchým prístupom a čistením. Bežné sušičky majú niekoľko filtrov. Ak ich nevyčistíte všetky, zvýši sa spotreba energie. S iba jedným filtrom vysuší každý AEG spotrebič každú dávku bez námahy a zachová si účinnosť a energetickú úspornosť.
KRATŠIE CYKLY SUŠENIA, LEPŠIA STAROSTLIVOSŤ - Vďaka vylepšenému prúdu vzduchu sušia AEG sušičky rýchlejšie a účinnejšie ako tradičné sušičky s tepelným čerpadlom. Takže bude o vaše oblečenie lepšie postarané napriek kratším cyklom sušenia.
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 85 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 60 cm |
| Kapacita sušenia: | 8 kg |
| Typ dverí: | Priehľadné |
| Filter: | Áno |
| Čerpadlo: | áno |
| Hlučnosť: | 66 dB |
| Hmotnosť: | 49 kg |
| Osvetlenie bubna: | áno |
| Možnosť napojenia na vodovodný odpad: | áno |
| Samočistiaci kondenzátor: | nie |
Účinnosť a spotreba
| Energetická trieda: | A++ |
| Spotreba energie: | 235 kWh |
Programy sušenia
| Počet programov pre bavlnu: | 3 |
| Počet programov pre syntetiku: | 3 |
| Úprava prádla: | Do skrine, Na prežehlenie, Na nosenie (extra sušenie) |
| Ochladenie prádla na koniec programu: | áno |
| Programy sušenia: |
Programy pre bavlnu: suchá na uloženie plus|extra suchá|suchá na žehlenie; Programy pre syntetiku: suchá na uloženie|extra suchá|suchá na žehlenie; Doplnkové časové programy sušenia |
Funkcie
| Posun štartu: | áno |
| Detská poistka: | áno |
| Displej: | Multifunkčný displej |
Parametre
| Popis: |
Reverzný chod bubna sušičky bielizeň rozloží a zabráni jej zamotaniu a pokrčeniu; Senzorová sušička: rozpozná, kedy je bielizeň vysušená na požadovanú úroveň |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Ukazovateľ fázy programu sušenia: sušenie|extra sušenie|suchá na žehlenie|ochrana proti pokrčeniu|fáza chladenia|suchá na uloženie; Ďalšie ukazovatele: kondenzátor|filter|nádrž |






Splátková kalkulačka Homecredit