AEG L7FBE68SC - Automatická práčka
Pr. č.: 105937
Popis produktu AEG L7FBE68SC
Práčka plnená spredu AEG L7FBE68SC s technológiou ProSteam® pre menšie pokrčenie a menej žehlenia. Kapacita prania: 8 kg, maximálna rýchlosť odstreďovania: 1600 ot. Typ motora: ÖKOInvertor - ponúka najvyššiu účinnosť a trvácnosť a zabezpečuje tiež špičkový prací výkon bez ohľadu na zvolený program. Pri praní môžete využiť pracie programy ako aj špeciálne funkcie a nastavenia, ktoré uľahčia vaše pranie a zabezpečia efektívne výsledky.
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 84.7 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.7 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 50 cm |
| Čistá hmotnosť: | 73 kg |
| Prevedenie: | Spredu plnená |
Účinnosť a spotreba
| Energetická trieda: | C |
| Účinnosť odstreďovania: | B |
| Spotreba energie: | 63 kWh |
| Spotreba vody: | 47 l |
Pranie
| Kapacita prania: | 8 kg |
| Rýchlosť odstreďovania: | 1600 ot/min. |
| Hlučnosť pri odstreďovaní: | 76 dB |
Programy
| Bavlna: | áno |
| Syntetika: | áno |
| Jemná bielizeň: | áno |
| Vlna: | áno |
| Super jemné pranie/hodváb: | nie |
| Ručné pranie: | áno |
| Parné pranie : | áno |
| Intenzívne odstreďovanie: | áno |
| Jemné odstreďovanie: | nie |
| Vyčerpávanie vody: | nie |
| Plákanie: | nie |
| EKO pranie: | nie |
| Uľahčenie žehlenia: | nie |
| Extra plákanie: | nie |
| Priame sprchovanie: | nie |
| Programy prania: |
Outdoor Jacket sport Periny Rifle Protialergický |
| Detská bielizeň: | nie |
Funkcie
| Posun štartu: | áno |
| Indikácia zostávajúceho času: | áno |
| Indikácia priebehu programu: | áno |
| Samostatne nastaviteľná teplota: | nie |
| Nastaviteľné otáčky: | nie |
| Displej: | Ukazovateľ teploty, Ukazovateľ otáčok, Ukazovateľ zostávajúceho času |
| Technológia Eco Bubble: | Nie |
Parametre
| Popis: | Túto samostatne stojacu práčku AEG s predným plnením poháňa najnovší motor ÖKOInverter, ktorý zaistí nielen tichý chod, ale predovšetkým najvyššiu možnú účinnosť a odolnosť. Najlepší možný výsledok prania dostávame tiež vďaka prítomnosti najmodernejšej technológie ÖKOMix, ktorá sa postará, aby sa každá troška pracieho prostriedku a aviváže rozpustila vo vode skôr, ako sa dostane do bubna. Každé vlákno či každý šev sa dôkladne vyčistí a ošetrí. Ďalšia veľká výhoda, ktorá vám ušetrí prácu pri žehlení, tkvie v pare. Krátke šetrné programy vďaka pare ošetrujú pachy a znižujú pokrčenie. Vaše oblečenie tak koľkokrát nebude potrebné vôbec žehliť. Technológia ProSense spočíva v automatickom snímači, ktorý upraví spôsob prania v závislosti od hmotnosti bielizne v bubne. |
Tento produkt nájdete aj v častiach:






Splátková kalkulačka Homecredit