AEG HK654070IB - Sklokeramická varná doska
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (25,46 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (40,74 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (55,00 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (17,32 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu AEG HK654070IB
Jemné nastavenie pomocou dotyku prsta
Vyberte jemné nastavenie podľa potreby iba pomocou dotyku jediného prsta. Systém Direktouch vám umožňuje okamžitý prístup k ovládaniu varného panelu
Inteligentné využitie výkonu pre nižšiu spotrebu energie
Časovač Öko vám umožní využívať energiu účinnejšie vďaka využitiu zvyškového tepla varného panela v priebehu posledných minút procesu varenia.
Optimalizovaná variabilita pri varení na varnom paneli s viackruhovou zónou
Tento varný panel vám poskytuje optimálnu škálu možností varenia: dve štandardné zóny, trojkruhovú zónu a oválnu viacúčelovú zónu.
Extra účinné využitie zvyškového tepla
Pre každú zónu ohrevu funkcia OptiHeat Control sleduje úroveň zvyškového tepla, takže môžete väčšinu zostávajúceho tepla využiť a optimalizovať tak spotrebu energie.
Podrobne sledujte každú fázu varenia
Na to, aby ste mohli podrobne sledovať priebeh varenia každého jedla, časovač CountUp začína od nuly a počíta, až kým ho nezastavíte alebo nevynulujete.
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Sklokeramické (elektrické) |
| Prevedenie povrchu: | Sklokeramika |
| Rozmery - hĺbka: | 51 cm |
| Šírka pre zabudovanie: | 56 cm |
| Hĺbka pre zabudovanie: | 49 cm |
| Ovládanie: | Dotykové |
| Rozmery - šírka: | 58 cm |
Napájanie
| Odporúčané napájanie: | 230 / 400 V |
Varné zóny
| Počet varných zón : | 4 |
| Rozdelenie varných zón: |
Ľavá predná zóna - výkon/priemer: 800/1600/2300W/120/175/210mm Ľavá zadná zóna - výkon/priemer: 1200W/145mm Pravá predná zóna - výkon/priemer: 1200W/145mm Pravá zadná zóna - výkon/priemer: 1500/2400W/170x265mm |
Funkcie
| Pauza: | áno |
| Indikátor zostatkového tepla: | áno |
| Detská poistka: | áno |






Splátková kalkulačka Homecredit