Acer Nitro VG220Qbmiix - 21,5" Monitor
Pr. č.: 144013
PN: UM.WV0EE.006
Popis produktu Acer Nitro VG220Qbmiix
Parametre produktu
Displej
| Technológia panelu: | IPS |
| Uhlopriečka: | 21.5" |
| Rozlíšenie: | FHD (1920x1080) |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Odozva: | 1 ms |
| Povrch: | Matný |
| Uhol pohľadu horizontálny / vertikálny: | 178° / 178° |
| Počet farieb displeja: | 16,7 M |
| Dynamický kontrast: | 99999999.9999 : 1 |
| Svietivosť: | 250 cd/m² |
| Naklopenie: | + 20,0° / - 5,0° |
Multimédiá
| Vstavané reproduktory: | Dva |
| RMS výkon vstavaných reproduktorov: | 2 Watt na kanál |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Vstupy: | HDMI 2x, VGA 1x |
| Slúchadlový výstup 3,5mm Jack: | 1x |
| Mikrofónový vstup 3,5mm Jack: | 1x |
Všeobecné parametre
| Farba: | čierna |
| VESA štandard (rozteč): | 100 x 100 mm |
| Spotreba pri prevádzke: | 16 W |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.38 W |
| Gaming monitor: | áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:






Splátková kalkulačka Homecredit