Acer Aspire E15 - 15,6" Notebook
Pr. č.: 71952
PN: NX.MLDEC.001
Popis produktu Acer Aspire E15
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Základný |
| Operačný systém: | Windows 8.1 64-bit |
| Farba: | Čierna |
| Farba (označenie výrobcu): | Čierna |
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 381.6 x 256 x 25,3 ~ 30,3 mm |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 15.6" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Typ displeja: | TFT LED |
Procesor
| Modelová rada: | A8 |
| Frekvencia: | 1.8 GHz |
| Boost frekvencia: | 3 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 4 MB |
| podpora 4K videa: | nie |
| intel vPro: | nie |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR3 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 4 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 1600 MHz |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | HDD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 1 TB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI, VGA |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Optická mechanika: | DVD+/-RW SuperMulti Dual Layer |
| Počet USB 3.0 portov: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | Ethernet 10 / 100 |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | 720p HD |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
Bezpečnosť
| Zabezpečenie odtlačkom prsta: | nie |
| Prihlásenie rozpoznaním tváre: | nie |
| Ochrana pevného disku užívateľským heslom: | nie |
Batéria
| Batéria: | 6-článková |
| Výdrž batérie: | 8 hod. |
Tento produkt nájdete aj v častiach:






Splátková kalkulačka Homecredit