Acer Aspire E15 - 15,6" notebook
Pr. č.: 101914
PN: NX.GDZEC.005
Popis produktu Acer Aspire E15
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Základný |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 10 Home 64-bit |
| Farba: | Čierna |
| Farba (označenie výrobcu): | Čierna |
| Hmotnosť: | 2.4 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 381,6 x 256 x 29,2 mm |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 15.6" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Typ displeja: | TN LED |
| Povrch displeja: | Matný |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core™ i5 |
| Model: | 7200U |
| Počet jadier procesora: | 2 |
| Frekvencia: | 2.5 GHz |
| Boost frekvencia: | 3.1 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 3 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 15 W |
| podpora 4K videa: | áno |
| intel vPro: | nie |
| Integrovaná grafická karta: | HD Graphics 620 |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 8 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 2133 MHz |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | HDD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 1 TB |
| Otáčky pevného disku: | 5400 ot./min. |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | áno |
| Výrobca: | NVIDIA |
| Model grafickej karty: | GeForce GTX 950M |
| Veľkosť pamäte GPU: | 2 GB |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Optická mechanika: | DVD+/-RW SuperMulti Dual Layer |
| Počet USB 3.0 portov: | 2 |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | Ethernet 10 / 100 / 1000 |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | áno |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
Bezpečnosť
| Zabezpečenie odtlačkom prsta: | nie |
| Prihlásenie rozpoznaním tváre: | nie |
| Ochrana pevného disku užívateľským heslom: | nie |
Batéria
| Batéria: | 6-článková |
Tento produkt nájdete aj v častiach:






Splátková kalkulačka Homecredit