Acer Aspire 1 - 14" Notebook
Pr. č.: 122258
PN: NX.SHXEC.011
Popis produktu Acer Aspire 1
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Základný |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 10 Home 64-bit |
| Farba: | Čierna |
| Hmotnosť: | 1.65 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 343 x 245 x 18 mm |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 14" |
| Rozlíšenie displeja: | HD (1366x768) |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Celeron |
| Model: | N3350 |
| Počet jadier procesora: | 2 |
| Frekvencia: | 1.1 GHz |
| Boost frekvencia: | 2.4 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 2 MB |
| podpora 4K videa: | nie |
| intel vPro: | nie |
| Integrovaná grafická karta: | HD Graphics 500 |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR3 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 4 GB |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | Flash eMMC |
| Kapacita úložného zariadenia: | 64 GB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Optická mechanika: | nie |
| Počet USB 3.0 portov: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | Áno |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | áno |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
Klávesnica a ovládanie
| Rozloženie klávesnice: | SK/ CZ |
Bezpečnosť
| Zabezpečenie odtlačkom prsta: | nie |
| Prihlásenie rozpoznaním tváre: | nie |
| Ochrana pevného disku užívateľským heslom: | nie |
| TPM modul: | nie |
Batéria
| Batéria: | 2-článková |
Tento produkt nájdete aj v častiach:






Splátková kalkulačka Homecredit